Журналістів запрошують на Андріївський узвіз до ворожок

09/12/2014

В історії Києва апостол Андрій зіграв особливу роль - він благословив пустельні кручі над Дніпром і передбачив появу красеня-Міста.

13 грудня в день Андрія розпочиналися народні новорічні святкування, тому саме свято Андрія є одним із найтаємничніших, найцікавіших, народних Свят. За стародавніми традиціями саме в цей день відбуваються заклинання і ворожіння на майбутнє, ритуали з калитою, народні гуляння.

На прес-конференції з нагоди фестивалю "День Андрія на Андріївському Узвозі" (10 грудня о 14:00, театр "Колесо") журналісти дізнаються про програму, формат та учасників свята, ініціаторкою якого виступила Ірина Кліщевська, народна артистка України та художній керівник театру "Колесо".

"На святі кияни та гості Києва дізнаються про історію та цікаві моменти життя Андріївського узвозу; поринуть у традиційні українські святкування та ворожіння в Андріїв вечір та надихнуться чарівною атмосферою у "Казковому дворику".

Організатори фестивалю "День Андрія на Андріївському Узвозі" - команда "KyivFest", екскурсійне бюро "Крамниця дивовижних екскурсій", музеї, театри, ресторани Андріївського Узвозу.

Акредитація ЗМІ за тел. 050-9216727.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі