Заліщицька гімназія стала "Microsoft Showcase School"

01/12/2015

За відмінні успіхи у трансформації навчального середовища, створення умов для більш персоналізованого навчання учнів, використання хмарних технологій з метою підвищення рівня підготовки учнів Заліщицька державна гімназія була обрана корпорацією Майкрософт як "Показова-Школа 2015-2016". 

"Microsoft Showcase Schools" – яскравий приклад школи, яка впроваджує та просуває інновації, обираючи різноманітні способи, щоб налагодити співпрацю, мотивувати учнів і створювати спільноту громадян, які прагнуть до знань, як в школі, так і поза її межами", - зазначив Антоні Салсіто, віце- президент сектору Глобальної освіти корпорації Майкрософт. - "Ці школи насправді трансформують освітні процеси і забезпечують більш персоналізоване навчання для учнів, надихаючи їх досягати більшого".

Як "Показова-Школа", Заліщицька державна гімназія буде тісно співпрацювати з корпорацією Майкрософт, щоб і надалі просувати інноваційні процеси в освітню галузь, передавати своє бачення розвитку освіти з використанням технологій, організовуючи у гімназії семінари та інші освітні заходи. Крім того, заклад буде наставником для інших шкіл з питань практик освітніх трансформацій.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі