Закарпатців запрошують на угорські страви із знижкою 25-50%

02/03/2016

За ініціативи Закарпатської угорської туристичної ради на Закарпатті з 14 по 20 березня відбудеться Тиждень угорської кухні.

У всіх бажаючих буде можливість скуштувати страви національної кухні зі знижкою 25% (14-16, 18-20 березня) та 50% (17 березня).

"Минулого року до акції долучилися понад 20 ресторанів у Берегові, Виноградові, Мукачеві, Ужгороді та у районах. Нині, сподіваємося, що учасників буде не менше. 5 лютого ми обговорили важливі нюанси проведення цьогорічного Тижня. Зокрема було вирішено створити єдиний спільний дизайн інформаційних табличок та меню", - каже пані Шарлотта Чізмар, заступник голови ради.

Тиждень угорських страв буде здебільшого орієнтований на закарпатців, щоб вони мали можливість відвідати ресторани, поспілкуватися з друзями, добре провести час з сім'єю.

Також члени туристичної ради та представники ресторанів підсумували проведення цієї кулінарної акції за 2015 рік. Виявилося, що найбільше відвідувачів припало саме у так званий "Жирний четвер", коли знижки на страви національної кухні сягають 50%.

Така цікава акція проводиться на Закарпатті вже четвертий рік. Перші два Тижня угорської кухні проходили у Берегові та Берегівщині, але з минулого року він став практично обласним.

За задумом організаторів Тиждень має бути презентацією не лише кулінарних, а й культурних традицій, притаманних мешканцям Закарпаття.

Крім того, у відвідувачів буде можливість взяти участь в розіграші призів. Кожен власник чека (з датою і назвою закладу) зможе виграти відпочинок на чотирьох осіб у садибі "Лінія Арпада" (Воловецький район) та вечерю в одному з ресторанів Закарпаття.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі