З турботою про розвиток фруктового потенціалу України

14/04/2014

У 2002 році на ринку України з'явився унікальний продукт - нова лінійка соків для всієї родини в білому пакеті. Він поєднав у собі найкраще з традицій виробництва дитячого харчування в СРСР і переваги, які дають сучасні пакувальні технології. Соки вироблялися лише з вітчизняних фруктів і овочів за традиційними рецептурами і, відповідно, мали звичний, улюблений з "радянських" часів смак. Фрукти та овочі для продукції ТМ "Наш Сік" вирощуються в екологічно чистих районах України (Вінницька та Одеська області).

У виробництві використовується багаторівневий контроль якості, починаючи з етапу відбору свіжої сировини і закінчуючи упаковкою готової продукції.

Біла упаковка, що дозволила зробити продукт максимально доступним за ціною, була сприйнята українцями з вдячністю. Споживачі оцінили смак соків, співвідношення ціни і якості, завдяки чому продукт швидко став популярним.

Щоб захистити українського споживача від підробок в 2009 р. був проведений ребрендинг - "сік в білому пакеті" став відтепер називатиметься "Наш сік", і почав вироблятися на СП "Вітмарк-Україна". Руки, які тримають фрукти, на новій пачці символізують працю співробітників заводу і турботу про дбайливу передачу цінних властивостей вітчизняних фруктів і овочів споживачам.

Завод ініціював програму "Фруктова країна", яка покликана підтримувати фруктовий потенціал України та забезпечувати українців здоровим харчуванням в майбутньому.

"З року в рік в Україні скорочуються сади - ми не хочемо допустити ситуації, коли наші фрукти перестануть бути частиною нашого щоденного раціону!" - зазначив директор підприємства Віктор Станіславський.

За час свого існування Одеський консервний завод дитячого харчування отримав низку міжнародних відзнак.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі