Яворівська та Сокальська вишивки у колекції "Два аромати розкоші"

27/03/2016

"Це те, що я хотів побачити вже, мабуть, років десять. А зараз це дуже на часі. Коли майстри такого рівня беруться за справу, колекція, яку ми бачили сьогодні, реально крута!", - соліст гурту Mad Heads Вадим Красноокий про показ нової колекції бренду oleshchuk під назвою "Два аромати розкоші", яка відбулася 17 березня у Києві.

Понад 20 вишуканих моделей одягу (чоловічого та жіночого), прикрашених візерунками Яворівщини та Сокальщини, представила дизайнерка Галина Олещук у співпраці з народними майстринями. 

Колекція "Два аромати розкоші" поєднала не лише різні орнаменти, а й минуле та сьогодення. Оцінили нову колекцію зіркові гості показу - телеведучий Антон Равицький, скрипаль Василь Попадюк, заслужена артистка України Ярослава Руденко, французький виконавець Поль Манондіз та багато інших.

За 5 років бренд oleshchuk створив близько 800 вишиванок. Їх унікальність - кропітка вишивка ручної роботи, яка майстерно поєднується із сучасними фасонами. Врахування модних тенденцій, комбінація якісних тканин та ретельний підбір автентичних візерунків дозволяють дизайнерам бренду створювати стильні вишиті чоловічі і жіночі сорочки, сукні, жакети, спідниці. Звертаючись до давніх орнаментів, oleshchuk дає нове дихання українським традиціям та пропонує ексклюзивні вишиванки, кожна з яких є справжнім витвором мистецтва.


Більше відео
Коментарі