Як вона Міс Київська Русь?

23/06/2015

27 червня у Древньому Києві у "Парку Київська Русь" відбудеться конкурс краси і таланту "Міс Київська Русь". Конкурсантки демонструватимуть свої знання з історії Київської Русі, фізичну підготовку у перетягуванні канату та боях на мішках, а також влаштують дефіле у вечірніх сукнях та купальниках (в останньому конкурсі дівчата з'являться верхи на породистих конях з Княжої конюшні Древнього Києва).

Поважне журі конкурсу вибере володарку титулу "Міс Київська Русь - 2015" та трьох віце-міс.

Завершить день вогняне шоу та стрільба з требушет палаючими ядрами.

Ціна квитка на конкурс: 150 грн, для пенсіонерів - 75 грн, для дітей шкільного віку - 30 грн, дошкільнята - безкоштовно.

28 червня жителі Древнього Києва чекають гостей на День Конституції України, а 29 червня - на День молоді.

Відвідувачів "Парку Київська Русь" чекає маса розваг: груповий майстер-клас із виконання середньовічного танцю "Маразуля", володіння середньовічною зброєю; індивідуальні майстер-класи з гончарства, ковальства, виготовлення ляльки-мотанки та інші; танцювальний флешмоб під сучасну музику.

Актори кінно-трюкового театру покажуть захоплюючі номери з джигитовкой і стройовою підготовкою князівської дружини.

Ціна квитка 28 і 29 червня - 100 грн, для пенсіонерів - 50 грн, для дітей шкільного віку - 30 грн, дошкільнята - безкоштовно.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро "Видубичі".

Деталі на сайті parkkyivrus.com.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі