Як вдома: іноземні студенти про життя в Ужгороді

01/10/2014

У 2014 році Ужгородський національний університет вперше масово прийняв студентів-іноземців - молоді люди з Австрії, Польщі, Молдови, Румунії, Індії, Непалу. Студентка з Росії заради навчання в Ужгороді взагалі вирішила прийняти українське громадянство.

Студент-медик з Індії Кішор вже досить добре знайомий з Україною, адже вчиться в країні не перший рік. Раніше хлопець був студентом Луганського вишу і навіть вів активне громадське життя у стінах університету: був старостою курсу, членом студентського самоврядування та навіть головою Асоціації індійських студентів. Через події на Сході, Кішор переїхав до Ужгорода.

"Тут ми знайшли багатьох, хто дійсно добре до нас ставився та були готові по-справжньому допомогти. Місто загалом дуже красиве. Особливо мені сподобались старі будівлі та викладені бруківкою вулиці. Приємно вразило, що багато людей досить вільно спілкуються англійською", - говорить Кішор.

Студент Нігел (штат Тамілнад, південь Індії) говорить, що дорогою Закарпаттям його вразили краєвиди - гори, водоспади та прекрасна природа. До душі йому і пам’ятки міста: Ужгородський замок, Музей народної архітектури та побуту:

"Коли я вийшов на оглядовий майданчик Ужгородського замку, чудовий краєвид на гори Закарпаття змусив мене завмерти в зачаруванні – секунд на 20! А одна з кімнат музею, де представлені різноманітні традиційні українські експонати, викликала думку: "Я хочу бути українцем!"


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі