Як рівненські студенти й школяри представляли Україну в Німеччині

03/01/2015

Студенти-журналісти Національного університету "Острозька академія" та школярі рівненської загальноосвітньої школи №8 взяли участь у програмі "Європейські цінності", яка проводилася у Німеччині. Окрім українців, учасниками проекту стала молодь з Німеччини, Польщі, Литви, Чехії та України, які цікавляться питаннями європейської інтеграції та неформальної освіти.

У ході програми учасники відвідували семінари з театральної майстерності, кінозйомки, монтажу, малярства, танцю та скульптури, познайомилися із історією замку "Требніц", презентували власні культурні традиції, обговорювали питання міжкультурної інтеграції та освіти.

"Україна представлена у нас вперше, але, гадаю, що ми маємо підґрунтя для подальшої співпраці", - зазначає директор "Замку Требніц" Даріус Мюллер. - "Ми відкриті для нових мистецьких проектів, адже молодь повинна розвиватися у різних сферах, знати історію, культурні тонкощі, вміти спілкуватися із різними людьми, відчувати мистецтво".

Окрім навчальної складової, програма також передбачала ексурсії Берліном, а також візити до урядових установи, зокрема, Бундестагу, резиденції Ангели Меркель.

Результатом проекту стали відзняті учасниками короткометражки про шкідливі звички, виставка скульптур та картин, театральна постановка на краще розуміння культур європейських народів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі