Як зберегти культурну спадщину України лише за $1?

26/01/2017

"Зроби подарунок Україні" - всеукраїнський флешмоб-краудфандінгова акція на підтримку відновлення об’єктів культурної спадщини по всій Україні.

Головна мета проекту - привернути увагу громадян до необхідності відновити замки, палаци, церкви в різних регіонах країни задля розкриття їх туристичного потенціалу та збереження сторінок історії українського народу.

"Ми прагнемо популяризувати відповідальне ставлення до своєї культури та історії. Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу країну успішною та розповісти світові про нашу величну спадщину!" - йдеться на сайті акції.

Наступним етапом розвитку ініціативи буде створення великого інтернет-порталу, який об’єднає інформацію про всі можливі пам'ятки історико-архітектурної спадщини України, що потребують реставрації чи відновлення для спільного краудфандінгу та контролю виконання робіт.

Акція проходить за ініціативи однієї з найбільш facebook спільнот про Україну та українську культуру - Local History Ukraine та Всеукраїнського Фонду відтворення видатних пам’яток історико-архітектурної спадщини імені Олеся Гончара, завдяки діяльності якого, протягом останніх 20 років, було відновлено велику кількість пам’яток історико-архітектурної спадщини України.

Детальніше про проект читайте на офіційному сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі