Як оперна співачка з України підкорила Японію

20/05/2020

Видатна оперна співачка Оксана Степанюк - солістка oпери Фудзівара (Токіо), колоратурне сопрано.

Народилася у м.Синява, Київської області, Україна.  В 11 років розпочала заняття на фортепіано, бандурі, а також сольний спів.

У 1992 році закінчила екстерном Рокитнянську Музичну Школу по класу бандури. Того ж року вступила до Житомирського музичного училища до відомого кобзаря Нечипоренко Миколи Івановича. Закінчила в 1996 році з відзнакою.

У 1996 році вступила до Національної Музичної Академії імені Чайковського на оркестровий факультет. Із 1998 року навчалася на оркестровому та вокальному факультетах.

У 2002 році з відзнакою закінчила  Національну  музичну академію імені П.І.Чайковського, де отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію оперної та концертної співачки, концертного виконавця та викладача (бандура та спів).  

Оксана - лауреат та переможниця багатьох пісенних конкурсів як в Україні, так і в Японії. Виступала в імператорському палаці для принцеси Такамадо (Токіо), працювала в Японській опері Фудзівара (Tокіо), виконала чимало оперних партій. В її доробку - понад 700 концертів по всій Японії. Також має незлічену кількість благодійних концертів для Шрі-Ланки, Камбоджі, Філіпін, Японії, України.

Оксана випустила 6 альбомів: "Український соловей", "Мир", "Аве Марія", "Японська пісня", "Адажіо", "Моя мрія".

З 2010 року працює в Японській опері Фудзівара (Токіо), з 2017 року працює в  Японській оперній асоціації.

У 2019 році отримала нагороду Посол Гласності та Доброї Волі. 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі