Як Анна Завальська стала Мулан

30/05/2016

З 28 травня до 13 червня в галереї KZ ART ROOM (адреса: м.Київ, вул.О.Гончара,22) триває виставка фотопроекту "Казковий Київ", мета якого показати найцікавіші місця столиці крізь призму казки. 

"Красуня і Чудовисько", "Білосніжка і 7 гномів", "Маленький Принц", "Золотий Ключик, або пригоди Буратіно", "Кресало", "Мері Поппінс" - у персонажів цих та інших казок перевтілилися відомі особистості України: ONUKA, гурт "THE HARDKISS", Валерій Харчишин, Борис Барський, Володимир Горянський, Ольга Сумська, гурт "Dakh Doughters", Pur:Pur, Женя Галич з гурту "O'Torvald", LAVIKA, Анастасія Приходько, Анна Завальська, Вадим Олійник, Олександр Педан,  Даша Малахова, Даша Коломієць, Влада Литовченко, Олександр Скічко та Ігор Посипайко. 

Зірок підбирали таким чином, щоб герої були максимально схожі на казкових персонажів. 

Зйомки відбувалися біля Золотих Воріт, Арки Дружби Народів, у Ботанічному саду ім.М.М.Гришка, тощо.

Проект матиме продовження, проте на зміну казковим персонажам прийдуть герої з відомих літературних творів, наприклад, Шерлок Хомс, Пеппі Довга Панчоха, три мушкетери, тощо.

За словами автора та організатора проекту Ірини Чорної, у планах є також створити спецпроект "Казковий Київ" й відтворити на тлі відомих та маловідомих місцин Києва персонажів українських казок та літературних творів.

Творча команда проекту:

Автор і організатор проекту – Ірина Чорна
Фотограф – Ірина Джуль
Стиліст-костюмер – Дарина Яковенко «Червона Ворона»
Візажисти/гримери – Юлія Сабліна та Анна Богдан 


Більше відео
Коментарі