"Я єврейка, і пишаюся цим, але Україна - моя країна", - переможниця міжнародного конкурсу Неллі Шкарупін

08/10/2015

Учениця сьомого класу єврейської школи Дніпропетровська "Ор Авнер Хабад-Любавич" ім. Леві-Іцхака Шнеєрсона Неллі Шкарупін стала переможницею Міжнародного літературно-мистецького конкурсу "Життя - Тобі". Церемонія нагородження переможців відбулася у Львові, в ній взяла участь й дружина президента України Марина Порошенко.

Основна мета конкурсу - проаналізувати ставлення дітей до подій 2013-2014 року, які змусили Україну змінитися; показати дитяче розуміння подій, які відбуваються в країні.

"Я єврейка, і пишаюся цим, але Україна - моя країна. Я настільки українка, наскільки і єврейка. Десять поколінь моїх предків жили на цій землі. Один мій прадід родом з Маріуполя, інший - з Катеринослава (Дніпропетровська), третій - з Миргорода, четвертий - зі Львова", - пише Неллі Шкарупін в есе, яке принесло їй перемогу в конкурсі.

На конкурс було надіслано понад 7000 робіт від авторів з усіх регіонів України, у тому числі з окупованих територій, а також з Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії та Франції.

Конкурс "Життя - Тобі" був організований Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" спільно з норвезько-українською громадською організацією Maidan Norway під егідою Міністерства освіти і науки України за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Посольства Королівства Норвегії в Україні.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі