Хірург-стоматолог з Донеччини успішно працює на Дніпропетровщині

16/02/2016

За рік роботи у міській поліклініці у Жовтих Водах (Дніпропетровська область) хірург-стоматолог з Донеччини Андрій Кузяк набув гарної репутації.

У 2012 році Андрій закінчив Донецький національний медичний університет, тамтешній факультет стоматології вважається одним із найсильніших в Україні і дає студентам сильну теоретичну базу. Проте гірше ситуація із практикою. Ринок праці у Донецьку перенасичений спеціалістами в медичній галузі, тому отримати навички у своїй професії майбутнім лікарям дуже складно.

З цієї причини Андрій поїхав до Луганська, де вступив до інтернатури. Отримав гарну практику під керівництвом досвідчених вчителів, опанував сучасні методи лікування, зокрема, й технологію застосування титанових імплантів.

Після закінчення інтернатури молодий лікар повернувся до рідної Горлівки, де влаштувався хірургом-стоматологом у державну медичну установу. 

Коли ситуація в місті почала погіршуватися, а затримка із зарплатнею була півроку, Андрій почав шукати місце, куди можна було б переїхати з родиною (дружиною і маленькою донькою): "Нас прийняв колишній горловчанин, який раніше нпереїхав до с.Мала Решетилівка, неподалік Миргорода. Там чоловік займається сільським господарством і прийняв із Горлівки більше 10 сімей. У селі багато покинутих хат, їх власники залюбки пускали туди переселенців". 

Зрозумівши, що хірургом-стоматологом у районі влаштуватися не вдасться, Андрій почав шукати роботу через Інтернет: "Від одного знайомого моя мама (переїхала з Горлівки до Запоріжжя) дізналася, що у Жовтих Водах нібито потрібен лікар моєї спеціалізації". 

Коли з’ясувалося, що вакансія хірурга-стоматолога дійсно відкрита, лікар мав тиждень, щоб знайти у Жовтих Водах житло й перевезти свою родину.

У березні 2015 року Андрій почав працювати на новому місці. Через якийсь час до Жовтих Вод переїхали й родичі дружини Андрія.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі