Хрещення під Києвом відсвяткують по-княжому

12/01/2015

17-18 січня у Древньомк Києві у "Парку Київська Русь" відбудеться грандіозне святкування Хрещення Господнього. У програмі – виступи пішого та кінного театру, численні забави для глядачів, ворожіння, хороводи, конкурси.

У Древній Київ завітає сам Іоанн Хреститель. З театралізованих інтермедій за біблійними мотивами відвідувачі Парку дізнаються про події, які відбувалися на березі річки Йордан більше двох тисяч років тому. Також актори театру Древнього Києва покажуть справжній Різдвяний вертеп, ще актуальний до кінця циклу зимових свят.

Поряд з цим відбудеться закриття програми "Зимова казка у Древньому Києві" - останній шанс цієї зими побачити постановку "Сказання про мудрість князя Володимира Ясне Сонечко" (поєднання видовищних трюків на конях, боїв на мечах, вогняного шоу). А також забави в стилі Середньовіччя, які дозволять зануритися на тисячу років углиб століть: стрільба з лука в історичному тирі, прогулянка верхи на конях з Княжої конюшні Древнього Києва, майстер-клас з мечового бою, виготовлення пам'ятної монети на монетному дворі.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований у с.Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутки з Києва курсують від метро "Видубичі". Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі