Харківська обласна лікарня отримала сучасне медичне обладнання

05/11/2014

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух передав відділенню інтенсивної терапії Харківської обласної клінічної лікарні сучасний апарат штучної вентиляції легенів "Monnal-T75" та шприцевий насос ТОР-5510.

Відділення інтенсивної терапії Комунального закладу охорони здоров'я "Обласна клінічна лікарня - Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" розраховане на 15 ліжок. Щорічно у відділенні лікуються 1800-2000 хворих з різною патологією (захворюваннями, травмами та гострими отруєннями), що супроводжується розладами життєво важливих функцій. Близько третини з них (600-800) вимагають тривалої (більше доби) штучної вентиляції легенів.  

Апарат "Monnal-T75" - сучасний апарат штучної вентиляції легенів, призначений для дорослих, дітей та новонароджених з масою тіла більше 3 кг. Апарат забезпечує можливість проведення як штучної, так і допоміжної вентиляції в дихальних шляхах пацієнта.

Шприцевий насос ТОР-5510 забезпечує можливість цілодобового введення розчинів за допомогою шприца будь-якої ємності будь-якого виробника з високою точністю.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі