Харків отримав новий туристичний путівник

05/03/2015

5 березня на засіданні Туристичної ради при Харківському міському голові презентували оновлений туристичний путівник по Харкову з актуалізованою інформацією англійською мовою. Від попередніх видань він відрізняється тим, що містить розкладні карти окремих районів міста.

Представники Департаменту міжнародного співробітництва також поінформували про процес розробки путівника ділового туризму по Харкову.

Під час зустрічі також було запропоновано створити школу екскурсоводів: "«Необхідність, доцільність і перспективність у цій пропозиції є. Потрібно розуміти, що екскурсовод - це не просто людина, яка любить місто, а й вміє про нього професійно розповідати. На жаль, навички і системність підготовки екскурсоводів, якими відрізнялися минулі часи, загублені. Думаю, що в міру своєї компетенції і можливостей ми можемо внести свою лепту в підготовку, в тому числі іноземними мовами, тих людей, які бачать себе в цій ролі. Працювати потрібно, адже місто весь час змінюється, з'являється щось нове, є багато історичної інформації, яку широке коло людей просто не знає", - повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олексій Понікаровський.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі