WorldFood Ukraine 2017: більше180 компаній, близько 10 000 відвідувачів з понад 20 країн

25/10/2017

 

25-27 жовтня у Києві (Міжнародний виставковий центр) відбудеться єдина в Україні, сегментована, Міжнародна виставка харчових продуктів і напоїв WorldFood Ukraine 2017.

 

Для участі у WorldFoodUkraine2017 зареєструвались понад 180 компанійз України, Бельгії, Італії, Іспанії, Китаю, Індії, Литви, Білорусі, Польщі, Румунії, Нідерландів, Південної Кореї, Туреччини, Єгипту та Шрі-Ланки. Виставку відвідають близько 10000 представників галузі з понад 20 країн світу.

Приємною новиною цього року стала можливість скористатися спеціальним сервісом «GotoWorldFood Ukraine», створений для пошуку попутників на виставку з метою полегшити логістичні витрати учасників і відвідувачів.

В рамках виставки WorldFood Ukraine 2017 також відбудуться:

  • CHEFS AWARDS 2017 –змагання кращих шеф-кухарів топових ресторанів України. 
  • Крафтова платформа – презентація органічної фермерської продукції представлять: фіто чай, каву, гриби, солодощі, соуси, напівфабрикати, мед, джеми та інші продукти. 
  • Рітейл-Центр WorldFood Ukraine – майданчик для зустрічей експонентів виставки: виробників і постачальників продуктів харчування та напоїв з представниками мережевого продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу.
  • BreadFestival, Форум "Всім хлібів" – презентації, бізнес-кейси і майстер-класи від провідних пекарів, кондитерів та технологів. 
  • Fruit&BerriesPlate– форум і презентація товарів для садівників, виробників плодово-ягідної продукції, постачальників розсади та саджанців, матеріалів, обладнання та інших послуг галузі. В рамках заходу пройде Національний конкурс і дегустація соків прямого віджиму Партнер–Укрсадпром.
  • FMCG & RETAIL HUB – форум для топ-менеджерів найбільших роздрібних компаній, міжнародних та українських виробників товарів повсякденного попиту.Партнер –HubOne.
  • Конференція «Упаковка бізнесу від А до Я. Як створити бренд, який випереджає конкурентів?».
  • Ділова і харчова культура Скандинавії – презентація та майстер-класи про-скандинавських компаній. 

Також в рамках виставки відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу WorldFood Ukraine 2017, працюватиме Біржа праці (спеціальний сервіс, спрямований на розширення можливостей кар'єрного зростання і пошуку цінних кадрів на ринку харчової промисловості) та діятиме Байєрська програма.

Організатор міжнародної виставки WorldFood Ukraine – провідний виставковий оператор України ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі