WOG отримала у Лондоні премію Real Innovation Award

05/11/2018

У Великобританії оголошені переможці престижної міжнародної премії Real Innovation Award 2018. Серед володарів - українська компанія WOG, яка обігнала таких транснаціональних гігантів, як: Bayer AG, Nintendo, Benivo, Enel.

За результатами відкритого голосування, в номінації The Masters of Reinvention WOG посів ІІ місце, в той час як судді присудили українцям перемогу.

"Це дійсно неймовірно, адже WOG - перша компанія з України, яка не тільки увійшла в шорт-лист, а й отримала золото. Мережа АЗК активно впроваджує інноваційні рішення: програму лояльності, мобільний додаток, сервіс заправки і оплати палива WOG PAY, тощо. У 2013 році було прийнято рішення вийти за рамки АЗК, реалізовуючи товари і послуги в непаливними сегменті. Завдяки такому нестандартному вирішенню заклади WOG CAFE успішно працюють в центральних частинах Києва і Львова, в аеропорту Київ (Жуляни) та швидкісних поїздах "Інтерсіті", -  коментує в.о. генерального директора WOG Михайло Романів. 

Real Innovation Award - престижна міжнародна бізнес-школа London Business School, визнана кращою в Європі. Переможці конкурсу визначаються в шести категоріях двома незалежними голосуваннями: People Choice Award - відкрите голосування на сайті London Business School, а також The Judge's Choice - суддівське експертне голосування.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі