Встановленню миру в Україні допомагатимуть експерти з різних континентів

19/06/2014

У ході першого в історії незалежної України Саміту миру, який відбудеться в Києві 4-5 липня, візьмуть участь фасилітатори з Європи (Англії, Німеччини, Франції, Нідерландів), США, Тайваню та України.

4-5 липня 2014 р. в Києві відбудеться перший в Україні Саміт Миру із серії "PEACE Summits", присвячений ролі громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування у забезпеченні успіху децентралізації державного управління в Україні.
Організаторами заходу виступили: Інститут Культурних Відносин України (ICA Ukraine), що є неполітичною громадською організацією, та ГО "Громадський рух за процвітання Черкащини" за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад", Асоціації бізнес-тренерів, консультантів, коучів України, ГО "Всеукраїнська координаційна рада Майдану", TicketsUA, готелю "Хілтон", Фонду Open Dialog (Польша) та суб'єктів громадського суспільства України.

Серед запрошених:

Річард Фурсман - президент Brimeyer Fursman, має 25-річний досвід роботи у сфері управління на місцевому рівні. Акредитований менеджер державного управління, член Міжнародної Асоціації Керуючих Міст/Округів США, член Ротарі Інтернешнл, колишній Президент Асоціації Менеджерів Міст Міннесоти.

Ірина Фурсман - віце-президент компанії Brimeyer Fursman, LLC, США, фасилітатор з питань стратегічного планування, конфліктного менеджменту, процесного консалтингу. Президент Інституту Культурних в Україні, співзасновник міжнародної некомерційної організації Global Synergy Group. Проводила семінари зі стратегічного планування для Luxoft, "Оселя" (Україна), Lamperts, Risdall Marketing, (Minnesota), Risdall Marketing (Minnesota); з прав людини в Golden Valley (Minnesota), з організаційного аналізу й реструктуризації в місті Willmar (Minnesota), із стратегічного планування із залученням офіційних осіб та громадськості міст Falcon Heights, Champlin, Montrose, Robbinsdale, Cloquet, Chaska, і Brooklyn Park (Minnesota).

Лоуренс Філбрук має 40-річний досвід фасилітатора у понад 20 країнах (діяльність у рамках великих комерційних та громадських проектів), у тому числі в Африці та Азії. До кола його клієнтів входять спільноти, урядові організації, ООН і більше 50 мультинаціональних організацій, а також місцеві компанії.

Лоррейн Маргеріта (Франція) - фасилітатор й експерт. Протягом 2007-2012 рр. була залучена до вирішення проблем з міграцією в США (претенденти на політичний притулок, біженці) та підготовки документального проекту «Чорний граф» для Пулітцерівського призера Тома Райсса.

Саймон Кулвійк (Нідерланди) - тренер і фасилітатор з розвитку потенціалу приватного сектора, урядових і неурядових організацій за 20-річним досвідом. Його послуги затребувані в таких секторах, як місцеве управління, громадська активність, навколишнє середовище, освіта, права людини, сільське господарство, охорона здоров’я, санітарний нагляд, розвиток соціальних інфраструктур. Саймон працював у понад 20 країнах, в основному, в Східній Європі, на Близькому Сході та Африці, а також республіках колишнього СРСР (Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Роман Коваль (Україна) - співзасновник і Голова Правління "Інституту Миру і Порозуміння", Президент Українського Центру Порозуміння. Має 20-річний міжнародний досвід фасилітації у понад 15 країнах. Серед клієнтів - Служба Медіації Світового Банку та Представництво Нагляду за Правами Людини Світового Банку.

Перелік учасників-фасилітаторів Саміту постійно оновлюється на ФБ-сторінці заходу.

Більш детальну інформацію про Саміт миру можна отримати на сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі