"Єврокар" випустив на авторинок ще дві новинки

23/03/2014

На заводі "Єврокар" почалося виробництво нових моделей SKODA Spaceback і Octavia RS- автоновинки вже присутні в лінійці провідного автовиробника України.

Новий ефектний хетчбек SKODA Spaceback - автомобіль з яскраво вираженим індивідуальним стилем, вмісткістю, високим рівнем безпеки, економічними витратами палива і великою кількістю раціональних рішень. Виразності і динамічності зовнішнього вигляду надає велика довжина колісної бази, яка становить 2602 мм, а також укорочена задня частина. Новий автомобіль має найбільший скляний дах з усього модельного ряду SKODA. Розміри даху складають 1713 х 1155 мм. Завдяки великим вікнам нова модель пропонує поліпшений огляд і візуально розширює внутрішній простір, створюючи додатковий комфорт. Салон нового хетчбека SKODA втілює дух молодості і свіжості, завдяки широкому асортименту аксесуарів, декоративним вставкам і матеріалам оббивки.

В Україні ŠKODA Spaceback буде доступний в трьох комплектаціях Active, Ambition і Elegance з трьома варіантами двигунів. До кінця 2014 року планується виготовити близько тисячі автомобілів SKODA Spaceback .

Одночасно з новим компактним хетчбеком модельний ряд спортивних автомобілів SKODA в Україні доповнить швидка і потужна Octavia RS. У порівнянні з другим поколінням потужність автомобіля значно збільшена, а витрата палива скорочено на 19 %.

Член Наглядової ради ЗАТ "Єврокар" В.Панов зазначив: "У нас є все для того, щоб вийти в лідери європейських економік. У цьому контексті особливо потрібні державні гарантії для підприємництва. В умовах всеукраїнської кризи і песимізму "Єврокар" демонструє , що ми випускаємо найкращі у світі авто . Вчора вони були представлені в Ганновері , а сьогодні вже виробляються на Закарпатті. Спад , який тривав останнім часом - об'єктивний , але ми хочемо змінити свою країну і робимо все для розвитку її економіки".

ЗАТ "Єврокар" входить до складу Групи компаній Атолл Холдинг і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій в проект "Єврокар" - 250 млн. доларів США.

Підсумком одинадцятирічної діяльності підприємства стало створення повномасштабного виробництва автомобілів, яке включає такі основні виробничі процеси як зварювання, фарбування і монтаж автомобілів. Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

Завод "Єврокар" спрямований на реалізацію в Україні високотехнологічного автомобільного виробництва. Стратегічною метою проекту є глибока інтеграція в європейську автомобільну промисловість. На поточний момент завод випускає весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. У квітні 2013 завод почав виробництво нової моделі SKODA Rapid, у вересні відбувся старт виробництва оновленого SKODA Superb, а в кінці року почалося виробництво нового кросовера SKODA Yeti, який зараз доступний у двох версіях Yeti і Yeti Outdoor.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі