Вперше Святий Миколай завітає до Чигирина

09/12/2015

19-20 грудня в Чигирині вперше відбудеться Фестиваль Святого Миколая

Вже незабаром Чигирин стане по-казковому особливим: тут вперше гоститиме головний чудотворець і добродійник - Святий Миколай.

19-20 грудня на території Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" очікується понад 3 000 гостей, яким вперше свої двері відчинить Будинок Гетьмана Богдана Хмельницького, де розташується Резиденція Святого Миколая.

Розпочнеться дійство 19 грудня о 9:00 урочистою літургією в новозбудованому храмі Святого Миколая, що в Новому Чигирині.

Далі Святий Миколай разом з гостями рушить святковою ходою до своєї Резиденції, що під Замковою город. Поки діти одержуватимуть у Резиденції Святого Миколая подарунки та настанови на наступний рік, дорослі можуть розважитися на фестивалі вуличної їжі, скупитися на торговиці та покуштувати найбільшим гречаним вареником в Україні, який на здобуття Національного рекорду приготує ресторан "Гетьман".

Завершиться гуляння запаленням святкової ялинки.

Програма Фестивалю:

Субота, 19 грудня

• 9:00 - освячення нового храму Святого Миколая (літургія)

• 12:30 – урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая

• 14:00 - Національний рекорд України на найбільший гречаний вареник

• 16:30 - запалювання святкової Ялинки.

Неділя, 20 грудня

* 10:00 – 15:00 - працює Резиденція Святого Миколая, триває святковий ярмарок і фестиваль вуличної їжі.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у святковому ярмарку з власною продукцією, виробами чи сувенірами, телефонуйте (063) 979-97-43, питання можна надсилати на електронну пошту: tyrryh@ukr.net.


Більше відео
Коментарі