Вперше у Києві відбудеться "Ярмарок туристичних напрямків України"

25/10/2017

З 4 по 6 жовтня у Києві (Міжнародний виставковий центр) відбудеться головна подія осінньо-зимового туристичного сезону – UITM'2017. 

Міжнародна туристична виставка стала найбільш представницькою подією сезону для професіоналів туристичного бізнесу України та закордону. Щорічно UITM об'єднує компанії та національні туристичні офіси, які презентують різноманітні туристичні напрямки. Вже 24 роки майданчик UITM заслужено утримує визнання міжнародної туристичної спільноти. 

Участь у заході візьмуть: Азербайджан, Бразилія, Грузія, Індія, Італія, Китай, Литва, Перу, Мальдіви, Мексика, Словаччина, США, Україна, Франція, Чехія, Еквадор та інші країни.

На виставці будуть представлені об'єднані національні стенди Болгарії, Греції, Угорщини, Куби, Палестини, Таїланду, Туреччини, України, а також дебютує національний стенд В'єтнаму. Повернулись стенди Польщі та Єгипту.

Традиційно, в рамках виставки відбудуться заходи ділової програми, зокрема: конференція "Україна як європейська MICE дестинація"; круглий стіл, присвячений активізації розвитку екологічного туризму в Україні; круглий стіл "Використання Інтернет-технологій в сфері туризму", тощо.

На окрему увагу заслуговує новий формат експозиції міст і регіонів України - "Ярмарок туристичних напрямків України" (фольклор, витвори мистецтва, історичні пам'ятки, гастрономічні родзинки та ін.)

Для зручності відвідувачів і учасників заходу, організатори розробили спеціальний мобільний додаток UITM, користування яким дозволяє максимально комфортно і продуктивно провести свій час, ознайомитися з діловою програмою, спланувати зустрічі та дізнатися усі актуальні новини. Крім того, в цьому році є ​​можливість скористатися спеціальним сервісом "Go to UITM", створений для пошуку попутників на виставку з метою зменшити логістичні витрати учасників і відвідувачів.

Організатор 24-ї Міжнародної туристичної виставки UITM'2017 – провідний виставковий оператор України ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія). Захід проходить за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а цього року також і Національної туристичної організації.

Безкоштовне відвідання виставки можливе за умови використання на сайті промокоду G672.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі