Волинянку висунуто на ТВ-премію "Еммі"

24/08/2015

Продюсерка з Володимира-Волинського Вікторія Бутенко номінована на престижну ТВ-премію "Еммі".

Кандидатуру українки висунув американський канал CNN за участь у проекті "Україна: стрільба на Майдані Незалежності" (Ukraine: Shooting in Independence Square).

Редакція каналу CNN, де працювала Вікторія, знаходилася в самому епіцентрі подій на Майдані 20 лютого 2014 року. Кожен день продюсер ходила на роботу і поверталася додому через Майдан. 

"З одного боку – відчувала людський шок від того, що відбувалося, з іншого – потрібно було терміново знайти оператора, щоб світ знав про те, що коїться. Мене після роботи якийсь час просто трясло – не від страху, а від усього, що я побачила", – згадує Вікторія.

З іноземними ЗМІ Вікторія Бутенко працює вже понад 10 років: Los Аngeles Times, NBC, BBC, CNBC, Al Jazeera International, The Wall Street Journal, The Telegraph, The Guardian, The Observer, тощо.

На даний момент, крім роботи на CNN, Вікторія бере участь у підготовці роману "Аеропорт" відомого журналіста й фотографа Сергія Лойко, який був у донецькому аеропорту під час запеклих боїв. Книга вийде у світ на початку вересня поточного року.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі