Виставка "Тіні забутих предків" у Мистецькому Арсеналі

07/03/2016

З 23 березня по 10 квітня у Мистецькому Арсеналі триватиме виставка "Тіні забутих предків" - масштабний музейний проект, присвячений культовому фільму Сергія Параджанова.

Проект покликаний відтворити світ фільму, зрозуміти контекст місця та часу, в яких він народжувався, та дослідити, де у кінострічці художній вимисел, а де – назавжди втрачена реальність.

До уваги відвідувачів виставки - дев’ять залів експозиції, дев’ять своєрідних етапів створення фільму: понад 100 артефактів, 20 ексклюзивних інтерв’ю, унікальних фото- та відеоматеріалів з архівів зйомок.

Вперше будуть представлені розкадрування, зроблені Сергієм Параджановим, та такі ж невідомі роботи Георгія Якутовича – художника фільму; роботи Лідії Байкової, яка створила світ унікальних костюмів, та Федора Манайла – консультанта фільму.

Експозицію доповнять роботи сучасних художників Миколи Малишка, Тіберія Сільваші, Андрія Хіра, Антона Логова, композитора Святослава Луньова та режисера Ігоря Подольчака. 

Програма проекту також передбачає серію лекцій про український та світовий кінематограф 1960-х років, кураторські екскурсії, зустрічі з учасниками зйомок фільму та круглих столів.

Ініціатори виставки - Арт-центр Павла Гудімова "Я Галерея", FILM.UA Group, НКММК Мистецький Арсенал за підтримки благодійного фонду Бориса Ложкіна.

Куратори проекту - Павло Гудімов, Андрій Алферов.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства культури України

За додатковою інформацією звертатися до Тетяни Вахненко: тел.067 355 65 44, t.vakhnenko@c-4.marketing.


Більше відео
Коментарі