"Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" виходить у широкий прокат

28/02/2018

7 березня на широкі екрани українських кінотеатрів виходить перший повнометражний анімаційний фільм студії Animagrad (FILM.UA Group) "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила".

Сюжет: події розгортаються на території Київської Русі, за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан вирушив за принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

У дубляжі головних героїв взяли участь відомі українці: солісти гурту "Время и Стекло" – Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив), Євген Малуха, Євген Гашенко, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок, телеведучі Юрій Горбунов, Сергій Притула, Маша Єфросиніна, Олег Михайлюта, MONATIK, Василь Вірастюк, Олександр Усик, Микола Боклан, Олег Волощенко та Роман Луцький.

Після прем'єри в Україні мультфільм покажуть в Ізраїлі (з 15 березня), Румунії і Болгарії (з 16 березня), Туреччині (з 23 березня), Польщі, Хорватії, Литві, Латвії та Кореї (влітку). Незабаром компанії-дистриб'ютори Китаю, В'єтнаму, Ірану та Латинської Америки також оголосять про дати початку прокату. Всього, права на прокат мультфільму придбали більш ніж 30 територій, у тому числі країни Європи, Близького Сходу, Південної Африки, Латинської Америки та Азії.


Більше відео
Коментарі