"Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" - 5-тирічний проект, над яким працювали близько 300 людей

06/03/2018

5 років, 300 людей та прокат у 50 країнах світу - 5 березня на кіностудії Film.ua у Києві відбувся прес-показ мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" виробництва студії Animagrad.

На заході були присутні: сценарист Ярослав Войцешек, продюсер Єгор Олесов, Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, арт-директор Крістіан Коскінен, Олег Фагот Михайлюта (голос персонажа Фінта), режисер Олег Маломуж та керівник 3D виробництва Андрій Міліцький.

Так, під час розмови з журналістами стало відомо, що робота над проектом тривала 5 років, працювала над ним творча команда у кількості 300 людей (100 з них - студія Animagrad), мультфільм був представлений на провідних кіноринках світу (Берлінський міжнародний кінофестиваль, Marche International des Programmes de Television у Каннах, Marche du Film у Каннах, FILMART у Гонконзі, European Film Market у Берліні). Загалом права на прокат придбали у 50 країнах світу. 16 березня "Викрадену принцесу" вже побачать мешканці Румунії (78 екранів) та Болгарії.

Сюжет: події розгортаються на території Київської Русі, за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан вирушив за принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

У дубляжі головних героїв взяли участь відомі українці: Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив), гурт "Время и Стекло"; Євген Малуха, Євген Гашенко, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок, телеведучі Юрій Горбунов, Сергій Притула, Маша Єфросиніна, Олег Михайлюта, MONATIK, Василь Вірастюк, Олександр Усик, Микола Боклан, Олег Волощенко та Роман Луцький.

Бюджет мультфільму - 95 млн.грн (20% - фінансування Державного агентства України з питань кіно).

Наступний проект, який представить студія Animagrad, буде "Мавка. Лісова пісня". Його реліз запланований на 2020-й рік.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі