Вертеп "Козак" познайомив європейців з Україною

10/11/2014

Черкаський академічний ляльковий театр успішно виступив на міжнародному фестивалі театрів ляльок, який днями завершився в австрійському місті Містельбах.

Серед робіт, які представили черкащани, був вертеп "Козак", де було колоритно передано український національний дух, джерела, що його живлять, народні традиції, до яких привчають з малих років і передають від покоління до покоління.

"На третій день фестивалю наш козак зібрав повний аншлаг - а це близько 300 глядачів. Виставу відвідав навіть мер міста, українська діаспора Відня, слухачі української суботньої школи", - ділиться враженнями художній керівник Ярослав Грушецький, який очолював делегацію. - "Нам особливо приємно, що упродовж всього фестивалю можна побачити, як майорить державний прапор України".

Президент австрійського культурного центру "УНІМА" Кордула Носсек зазначила, що театр ляльок з України мовою своїх героїв високопрофесійно передав український характер та зумів підкорити серця глядачів: "Творчість українських акторів лялькового мистецтва можна сміливо запозичувати та поєднувати у мистецтві інших країн".

Таким чином, ляльковий академічний театр ляльок повторив минулорічний успіх, коли у Китаї показав Україну найменшим місцевим мешканцям та улюблених казкових героїв маленьких українців.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі