Великдень у традиціях Древнього Києва

07/04/2015

Святкування Великодня у Древньому Києві у "Парку Київська Русь" відбудеться з 11 по 13 квітня. 

Родзинкою святкування стане оригінальна театралізована програма Великодня "Як на Русі Світло Темряву побороло", про те як жителі Древнього Києва пороки подолали. Можна буде не тільки спостерігати за дійством, але й долучитися до нього – стати учасником різноманітних конкурсів і змагань, які є невід'ємною частиною святкової програми.

Окрім участі у масових розвагах на Великдень, гості Древнього Києва матимуть можливість вибрати собі індивідуальне заняття до душі: постріляти з лука, сфотографуватися у стародавньому костюмі, покататися на конях, скуштувати смачні страви в корчмі, взяти участь у різноманітних майстер-класах, придбати або виготовити власноруч оригінальні сувеніри.

11 квітня відбудеться ще одне дійство - лицарські бої в рамках турніру з історичного фехтування "Витязь Київського Дитинця".

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований у с.Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро "Видубичі". Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі