Відеоекскурсія Чернівцями від "МТС Україна"

30/10/2015

У рамках концепції Ukraine4all, яка передбачає використання сучасних інформаційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури українських міст, "МТС Україна" доповнила інноваційний туристичний маршрут "Відкрий для себе Чернівці" авторськими відеоекскурсіями.

Відтепер туристи та містяни можуть не лише прочитати інформацію про історичний чи культурний об'єкт на маршруті (площу, будинок, пам'ятник), але й за допомогою швидкісного мобільного інтернету 3G переглянути унікальні відеоекскурсії від відомого чернівчанина Богдана Ластівки. Починає відеоекскурсії і першим вітає туристів мер міста Чернівці - Олексій Каспрук.

Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об'єднав 21 цікаву пам'ятку багатокультурного міста, є веселий їжачок. Туристична стежка прокладена вулицями міста за допомогою вказівників й спеціальних табличок з QR-кодами і номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета туриста перенаправляють на сервер з детальним описом, фото і відео найближчої пам'ятки.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі