В Європейській столиці культури покажуть сучасну мистецьку Україну

11/03/2016

З 1 по 30 квітня у місті Вроцлав триватиме проект "Львівський місяць"Вперше в історії конкурсу "Європейська столиця культури" учасником стало місто країни, яка не є членом ЄС. Організатори сподіваються, що "Львів стане тим містком, через який Європа побачить всю Україну".

Мета "Львівського місяця" - не лише презентація сучасної України, але й ініціація та посилення механізмів міжкультурної синергії між мистецькими середовищами України та Польщі, а також створення спільного простору для взаєморозуміння подібностей та відмінностей між мешканцями України, Польщі та ЄС.

Упродовж місяця Вроцлав відвідають близько 100 українських митців: поетів, прозаїків, режисерів, музикантів, кураторів, художників, перформерів та інтелектуалів з різних сфер.

Проектом передбачені концерти Dakh Daughters, Vivien Mort, Dagadana, покази фільмів "Бранці", "Плем’я", "Поводир", "Майдан", творчі зустрічі з Андрієм Курковим, Софією Андрухович, Іреною Карпою та інші мистецькі заходи. Перелік заходів, їх дати та місце проведення можна переглянути тут.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі