В Україні використають ізраїльський досвід у боротьбі проти раку

05/02/2015

Ізраїльська онкологічна асоціація (Israel Cancer Association) та лікарня ізраїльської онкології LISOD планують створити в Україні аналог асоціації - громадську, некомерційну організацію, яка буде актуалізувати питання боротьби з раком.

"За 8 років присутності в Україні ми зрозуміли, що Україна потребує проект, який збільшить обізнаність, що таке рак. Світова статистика каже, що в таких країнах як Ізраїль, США, країнах Європи, рання діагностика рятує життя", - зазначають у керівництві LISOD.

У рамках створення української асоціації лікарня LISOD висловила готовність ініціювати ряд програм, спрямованих на ранню діагностику раку та підвищення обізнаності населення України. Зокрема, фахівці лікарні планують привезти в Україну мобільні мамографи, які будуть відвідувати віддалені населені пункти України - там, де жінки практично позбавлені можливості перевіритися на рак молочних залоз.

Завдяки Асоціації може бути втілений другий проект - створення хоспісів допомоги на дому для паліативних пацієнтів з метою підтримки їх на пізніх стадіях захворювання.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі