В Україні створили дитячу версію культового фільму "Веселі хлоп'ята"

15/02/2014

Навесні 2014 року в український прокат вийде фільм «Сурмач» - історія про юного сурмача дитячого естрадно-духового оркестру Миколу Шевченка.

На ідею фільма автора сценарію та продюсера Анастасію Журженко надихнула історія з життя - сучасні діти, які займаються у несучасних Будинках культури й музичних школах. Так, Анастасія захотіла відтворити щось на кшталт культових фільмів «Карнавальна ніч» або «Веселі хлоп'ята» й показати талановитого хлопчика-музиканта в середовищі талановитих музикантів, танцюристів, співаків; його спроби написати власну музику, його перше кохання.

Фільм знятий українською мовою. Дистрибутором стрічки в Україні є компанія «Синергія», яка планує вивести картину в широкий прокат - 40-50 екранів.

Музику до стрічки написав учасник групи Gogol Bordello Сергій Рябцев. Знялися у фільмі як аматори, так і імениті актори вітчизняної кінематографії: Леонід Шевченко, Поліна Тарасенко, Денис Капустін, Аліса Лукшина, Володимир Горянський, Олексій Горбунов, Римма Зюбіна, Ірма Вітковська, Юрій Радковський, Олеся Жураковська та заслужена артистка Росії Нона Гришаєва .


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі