В Україні стартує швейцарсько-український проект з безпечності молока

03/03/2016

4 березня 2016 року в Україні розпочинається реалізація швейцарсько-українського проекту "Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні".

Недостатня відповідність європейським і міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів – це основна перешкода для виходу України на ринки ЄС, що також викликає серйозне занепокоєння стосовно здоров'я національних споживачів. Тому діяльність проекту спрямована, з одного боку, на надання технічної підтримки Держпродспоживслужбі/Держветфітослужбі, а з іншого боку, на допомогу молокопереробній галузі для поліпшення виробництва безпечного та високоякісного молока на рівні первинного виробництва.

Проект спрямований на реалізацію трьох основних компонентів:

- створення інституційних механізмів, які забезпечать використання інтегрованої системи контролю безпечності молочних продуктів Державною ветеринарною та фітосанітарною службою (Держветфітослужба);

- підвищення знань і надання сучасних інструментів для впровадження ефективної системи інспекції безпечності молочних продуктів;

- зміцнення потенціалу приватного сектору у виробництві безпечного молока для споживачів України та за кордоном.

Проект реалізує швейцарська консалтингова компанія SAFOSO за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань - ДСШЕП (SECO).

Деталі у керівника проекту Ігоря Кравченка: тел.: +38 044 279 87 12 (13), факс: +38 044 279 88 45, e-mail: igor.kravchenko@safoso.ch.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі