В Україні покажуть улюбленого коня Цезаря

06/02/2014

У травні 2014 року у парку «Київська Русь» (Київська область) відкриється перший в Європі музей рідкісних порід коней. Територія музея з манежами й трибунами складе близько 6 га. За словами президента «Київської Русі » В.Янченка, музей стане першим в Європі. В ньому можна буде побачити 30 скакунів більше 20 історичних порід, у тому числі, улюбленця А.Македонського - коня ахалтекінської породи (виведена на території сучасної Туркменії близько 5000 років тому) та андалузького коня, пращура якого осідлав сам Юлій Цезар. 

Відвідувачі музею зможуть не лише помилуватися кіньми, а й покататися на них, навчитися верховій їзді і їзді в упряжці. Для гостей Парку будуть організовані театралізовані вистави Княжої стайні, поєдинки верхи, «дефіле» коней з наїзниками в костюмах різних епох,  верхова стрільба з лука, бої на мечах, екскурсії.

Влітку Парк також планує завершити ще два проекти - реконструкція печери Нестора Літописця (гостям запропонують спуститися в печеру й пройтися уздовж невеликого проходу під землею) та відтворення натуральної величини Федорівського монастиря XII століття (знаходиться на Подолі).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі