В Одесі триває набір на ІТ-навчання для вимушених переселенців

14/11/2015

В Одесі розпочався набір на безкоштовне навчання комп'ютерним технологіям для вимушених переселенців із зони АТО та Криму "Frontend-developer: навчальна програма для переселенців". Набір триватиме до 20 листопада - загалом відберуть 60 людей, половина з яких пройдуть навчання в Одесі, а половина - у Полтаві. Самі ж заняття розпочнутся 23 листопада. Триватиме навчання три місяці.

Протягом навчального курсу студенти освоять ази створення сайтів, почнуть розмовляти англійською мовою, а також дізнають секрети успішної самопрезентації. Крім того, програма передбачає стажування в успішних ІТ-компаніях, де випускники зможуть відпрацювати отримані знання та навички у реальних проектах.

"Це добра нагода для внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим, стати професіоналом у галузі, яка динамічно розвивається, й приєднатися до команди затребуваних IT-фахівців", - зазначають організатори програми.

Навчальний курс реалізується в рамках проекту Програми розвитку ООН "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні" за фінансової підримки уряду Японії.

Фото - vivirdeingresospasivos.net

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі