В Україну йде "Французька весна"

17/03/2017

1 квітня у Києві стартує 13-й фестиваль "Французька весна в Україні" - щорічний фестиваль французької культури в Україні.

Масштабний захід розпочнеться на Софійській площі - французька компанія "Deus Ex Machina" презентує виставу "Галілео", під час якого професійні акробати викониватимуть трюки на висоті 30 метрів. Дійство буде супроводжуватися світловим шоу

Програма фестивалю "Французька весна", який триватиме протягом всього квітня, передбачає: театральні вистави, концерти музичних колективів, художні виставки, допрем’єрні покази нових кінострічок, французький короткий метр, інтелектуальні обміни, зустрічі з майстрами французького кіномистецтва тощо.

Детальна інформація про заходи незабаром буде опублікована на сайті Французького інституту в Україні.

Фестиваль "Французька весна в Україні" організовує Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Окрім Києва, цьогорічна "Французька весна в Україні" охопить Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Рівне, Харків, а також вперше Бердичів та Івано-Франківськ.


Більше відео
Коментарі