Ужгородський юнак в ТОП-15 фіналістів Google Science Fair

07/08/2014

13-річний Марк Дробнич з Ужгорода став одним з 15 фіналістів конкурсу Google Science Fair 2014. Авторитетне журі високо оцінило проект юного науковця - "Шкільний презентаційний мікроскоп з віддаленим управлінням".

Прилад українець побудував на основі LEGO Technik і LEGO Mindstorm EV3; керувати ним можна за допомогою будь-якого Android-пристрою через Bluetooth, а зображення можна транслювати за допомогою програми Google Hangouts.

Імпульсом для Марка створити незвичний мікроскоп стала інформація про те, що в багатьох українських школах немає мікроскопів для вивчення курсу біології. 

У вересні цього року всі фіналісти поїдуть до Маунтін-В’ю, Каліфорнія (штаб-квартира Google), де вони боротимуться за призи у вікових категоріях (13-14 років, 15-16 років і 17-18 років) і головний приз: грант $50 000 на навчання, 10-денну поїздку на Галапагоські острови у складі експедиції National Geographic, можливість побувати на космодромі Virgin Galactic, тощо.

Загалом у конкурсі брали участь юні винахідники віком від 13 до 18 років. Ознайомитися з усіма 15 проектами-фіналістами можна на веб-сайті Google Science Fair.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі