Ужгород прийме перший фестиваль "Яскрава країна"

15/10/2014

25-28 жовтня  в Ужгороді відбудеться І Відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості під назвою "Яскрава Країна".  На конкурс подали заявки 700 дітей з різних областей України (Дніпропетровська, Одеська, Львівська, Київська, Тернопільська, Сумська, Чернігівська, Закарпатська області).

Мета фестивалю "Яскрава країна" - знайомство дітей з різних областей України з багатою історичною та культурною спадщиною Закарпаття.

Фестиваль національних культур та народної творчості відбудеться в декількох номінаціях (народний танець, стилізований народний танець, народна пісня, народна музика, обрядовий театр, фольклорний колектив) у вікових категоріях від 6 до 25 років. Конкурс сучасної творчості проходитиме у номінаціях: джаз, джаз-модерн, контемпорарі, сучасний спортивний танець, танцювальне шоу, естрадний танець, степ, чечітка, бальна хореографія. 

Розпочнеться фестиваль 25 жовтня на головному залізничному вокзалі міста з концерту "Ужгород вітає", в якому візьмуть участь конкурсанти -оркестри, інструментальні ансамблі й вокалісти. Після концерту відбудеться урочиста хода учасників фестивалю й церемонія відкриття на театральній площі міста; театралізована вистава в "Ужгородському замку", файєр-шоу.

З 26 по 28 жовтня триватимуть конкурсні дні, майстер-класи, екскурсії, мистецька акція в с.Пийтерфолво (творчий обмін між колективами села та колективів-учасників фестивалю зі східних регіонів), гала-концерт та нагородження учасників.

Організатор фестивалю - Громадська організація "Яскрава країна", яка протягом 10 років організовує та проводить хореографічні та вокальні фестивалі.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі