Уродженець Сум підтримає молодих ІТ-спеціалістів та стартаперів

30/05/2014

Співробітник компанії IBM Canada і викладач Торонтського університету Олександр Романко сприятиме популяризації IT-спеціальностей у сумських вузах. Другим напрямком його діяльності буде підтримка стартапів і допомога молодим спеціалістам у пошуку інвесторів - це стане можливим завдяки співпраці з новим стартап-центром "BizZone".

Окрім цього, майбутній ІТ-кластер буде підтримувати й благодійні проекти. Перший - "Комп'ютери - дітям" - вже в роботі. Його мета - збір комп'ютерного обладнання для дитячих будинків та інтернатів Сумської області (нещодавно дитячі будинки Сумщини отримали дві посилки з комп'ютерним обладнанням з Канади).

Працювати кластер буде як громадська організація й фінансуватиметься за рахунок міжнародних грантових програм (до наглядової ради організації увійшли представники таких відомих компаній, як IBM, SoftServe та NetCracker).

Олександр Романко - уродженець Cум, Після закінчення аспірантури у галузі комп'ютеризованих систем управління, вступив до празького університету CERGE-EI для отримання наукового ступеню. Диплом магістра Олександр отримав у канадському університеті Макмастера, там же здобув ступінь доктора філософії в області комп'ютеризації та програмування. З 2012 року сумчанин працює в компанії IBM Canada.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі