Уперше бразильці вивчають українську мову дистанційно

17/11/2014

Упродовж 2014-2015 академічного року вісім студентів у м.Іраті (Бразилія) дистанційно вивчатимуть українську мову. Організаторами курсу Школи української мови та культури є Український католицький університет та Державний університет UNICENTRO. Після завершення курсу та здачі іспиту студенти сертифікат УКУ та університету UNICENTRO.

За словами керівника програми UNICENTRO, розроблена дистанційна програма вивчення української мови дасть студентам можливість живого спілкування з викладачем – носієм української мови. 

Ксенія Бородін - основний викладач, яка працює з групою бразилійців на постійній основі: "Якщо б не відстань в тисячі кілометрів і декілька часових поясів, це був би звичайний урок української мови. Ми почали з елементарного – абетки, вчимося правильно вимовляти українські звуки та читати".

В якості навчального матеріалу викладачі використовують підручник "Яблуко" (базовий рівень), автор (посібника, робочого зошита та аудіо матеріалів) - викладач та академічний директор школи Мар’яна Буряк.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі