"Українська земля - це створений Богом рай", - фермер з Індії

30/08/2015

Індус Рао Сібмасіва вже рік проживає на Волині - у с.Рівне Любомльського району чоловік успішно розвиває багатовекторне господарство.

В основі господарства - вирощування лохини: "Минулого року британці спожили її на 4,6 млрд. фунтів стерлінгів, чимало купляють й американці. Українська земля - це створений Богом рай. Тут я вивів 14 сортів лохини. Лабораторію з виведення нових сортів лохини створив за півтора місяця, витративши на її устаткування близько $7000".  

Займається фермер й птахівництвом - розводить страусів (двометрові птахи, американські нанду, австралійські ему), у планах - качки, гуси, фазани, перепілки.

У міжряддях лохини Сібмасіва планує посіяти люцерну, яка й бур’яни заглушить, збагатить ґрунт азотом й згодиться на корм, адже окрім тваринництво - третій вектор господарства. Фермер вже завіз 680 овець (німецька, французька, англійська породи), а невдовзі імпортує ще 1700. Така тварина була обрана невипадково - на Батьківщині чоловіка мешкає 1,5 мільярда людей, які не споживають яловичину та свинину, тому попит на баранину досить високий.

Розвиваючи фермерське господарство, Сімбасіва не забуває й про природу: нещодавно чоловік випустив на волю 370 диких качок та 128 фазанів і просить місцевих мисливців не стріляти птахів, поки ті не розмножаться.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі