Українські школярі фінансово підтримали організацію Червоного Хреста в Києві

05/02/2014

Учні початкових та середніх класів Британської Міжнародної Школи в Києві передали Київській міській організації Товариства Червоного Хреста 13 тисяч гривень.

Гроші діти вирішли заробити самі. Для цього вони створили фільм і організували кінотеатр, проводили концерти і розважальні заходи, пекли солодощі, готували сувеніри, проводили майстер класи. Таким чином, учні здобули практичний досвід діяльності у реальному суспільстві ринкових відносин. Адресат грошової допомоги був обраний на конкурсній основі, за результатами загального голосування. Ним стала Київській міській організації Товариства Червоного Хреста.

Голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ніна Гусєва подякувала школярам за їхню турботу й благородний вчинок:

- Якщо у таких маленьких серцях є стільки доброти, я впевнена – з кожного малюка обов’язково виросте справжній помічник держави.

На останок, Н. Гусєва запросила відвідати одну з київських районних організацій Товариства для більш близького ознайомлення школярів із діяльністю Товариства Червоного Хреста України.  

Вчинок дітей довів - основи доброти, гуманізму, доброчинності й милосердя притаманні будь-якій людині ще з дитинства. Головне – вчасно і правильно пояснити це кожній дитині.

Британська Міжнародна Школа — приватна середня школа для дітей віком від 3 до 18 років будь-якої національності, країни й віросповідання. Це не просто спеціалізована школа, де діти навчаються за загальною освітньою програмою, яку викладають виключно англійською педагоги з Великобританії. Діти також вивчають основи міжнародного гуманітарного права, що складається з предметів, передбачених навчальними програмами Англії і графства Уельс. Окрім міжнародного досвіду отримання знань й всебічного розвитку, у школі організовано учнівське самоврядування та створено щось на кшталт шкільної республіки, як мікромоделі «нормального» суспільства. 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі