Українські продюсери виходять на міжнародний кіноринок

24/05/2014

Асоціація продюсерів України офіційно стала дійсним членом Міжнародної федерації асоціацій продюсерів ( Fedération International des Associations de Producteurs de Films, FIAPF). Керівництво міжнародної організації висловило підтримку українським кінематографістам і погодилося допомогти в реформуванні вітчизняної кіноіндустрії. Наразі тривають консультації стостовно напрямків майбутньої підтримки.

Вступ української асоціації до FIAPF допоможе українським продюсерам швидше вийти на міжнародний ринок кінопродукції, знайти інвесторів й ефективно вирішувати питання юридичного характеру, протидія й боротьба з кінопіратством, зокрема.

Асоціація продюсерів України стала 33 членом та представником 29-ої країни FIAPF. Міжнародна федерація займається лобі інтересів індустрії та членів федерації у міжнародних організаціях та урядах інших країн. Сфера питань, які входять до кола компетенції організації, включає захист авторських прав, боротьбу з піратством, розвиток цифрових технологій і аудіовізуального ринку, сертифікацію міжнародних сертифікатів і розробку механізмів інвестування в кіноіндустрію країн-членів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі