Українські легкоатлети ударно виступили в Китаї

05/05/2014

Ка Кубку світу зі спортивної ходьби, який нещодавно завершився у китайському місті Тайцан, українець Руслан Дмитренко зумів вирвати перемогу у господаря траси, Цая, відірвавшись від нього і конкурентів з Росії на останніх кілометрах дистанції.

Дмитренко фінішував на 20-км дистанції з прапором України в руках, випередивши китайця на 15 секунд і встановивши національний рекорд - 1 год. 18 хв. 37 сек.

Інші українські спортсмени Ігор Главан та Назар Коваленко посіли сьоме та десяте місце відповідно. Такі високі результати дозволили українцям перемогти в командному заліку.

У жіночій збірній кращою виявилися Людмила Оляновська, яка на дистанції 20 км, фінішувала сьомою й повторила рекорд країни - 1 год. 27 хв. 27 сек.