Українки, чия краса підкорила світовий подіум (ч.1)

15/04/2014

Алла Костромічева

Після закінчення Севастопольського університету (факультет медичного обладнання), Алла розпочала кар'єру моделі.

У 2009 році журнал Elle визнав її кращою моделлю.

Зараз Алла бере участь у показах світових дизайнерів і є однією з найбільш високооплачуваних українських моделей. Крім успіху в модельному бізнесі, вона демонструє коштовності бренду Saqqara.

Сніжана Онопко

Народилася Сніжана у Сєвєродонецьку, Луганська область. 

Перший великий гонорар Сніжана заробила на рекламі японської косметики Shiseido - вона стала єдиною українкою, чиє фото двічі було опубліковано на обкладинці італійського журналу Vogue. Також вона стала обличчям косметичної марки Dior.

Сьогодні Сніжана Онопко працює з агентствами Women Model Management (Нью-Йорк, Париж, Мілан), Traffic Models (Іспанія), Modelwerk (Німеччина), AL Models (материнське агентство, США, Україна). Вона одна з кращих подіумних моделей і обличчя рекламних компаній Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Gucci, Lanvin, Prada, Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, Shiseido.

 

Жужу (Юлія) Іванюк

Народилася в 1991 році в російському місті Павек, у 5 років переїхала з батьками до Івано-Франківська. Брала участь у конкурсі краси "Міс Прикарпаття", Всеукраїнському конкурсі "Elite model look". Останній вона виграла. Фешн-світ більше знає Юлію Іванюк, як Жужу. Співпрацювала з модними будинками Chanel, Alexander McQueen, Celine, Miu Miu.  

Рекламні кампанії: See by Chloe, T by Alexander Wang, Zara, Revlon

Журнали: Italian Elle, Sportmax catalogue, Italian Amica, Elle, AnOther, City і Rodeo, L'OFFICIEL, COLLEZIONI

Покази: Jaeger, Luella Bartley, Vivienne Westwood, Peter Jensen, Giles Deacon, Temperley, Roksanda Ilincic, Erdem, Chanel, Cynthia Steffe, Tibi, Dennis Basso, 3.1 Phillip Lim, Céline, Alexander McQueen, Christian Dior, Elie Saab, Valentino, Richard Nicoll, Bora Aksu, Paul Smith, Matthew Williamson.

 

Наталія Гоций

Після перемоги в престижному конкурсі Ford Models Supermodel of the World стала стала першою українкою, яка виграла змагання такого масштабу. 

Вперше Наталя Гоцій з'явилася на обкладинки Французького журналу Elle та італійського Marie Claire. Такоже булу моделлю на показах у Бегназа Сарафура, Крістіана Лакруа, Діани фон Фюрстенберг, Dior, Dolce & Gabbana, Дріса Ван Нотена, Gucci, Оскара де ла Рента, Валентіно, Вів'єн Вествуд, Марка Джейкобса, Адольфо Араізі ін. Була янгелом Victoria's Secret.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі