Українець серед 4-х переможців польського конкурсу "Interstudent"

27/01/2015

У категорії "Навчання у ліценціаті (бакалавраті)" переможцем конкурсу на кращого іноземного студента в Польщі "Interstudent" став студент економічного факультету університету ім.Марії Кюрі-Склодовської Віталій Смігур. Церемонія нагородження відбулася під час конференції "Іноземні студенти в Польщі 2015" (22-23 січня 2015 року) в рамках багаторічної програми "Study in Poland".

"Я хотів навчатися в Польщі, оскільки це країна великих можливостей, а виші тут надають освіту високої якості. Я також хотів познайомитись із країною моїх предків. Моя мама є уродженкою Польщі, її культура і традиції завжди дбайливо зберігалися нашою родиною", - сказав Віталій.

До числа переможців також увійшли студенти з Індії, США та Гаїті. Усього фіналістами конкурсу стали 22 іноземних студенти. Серед номінованих на конкурс були також Дарина Бражник, Олена Куліковець та Наталія Томчевская-Попович.

Організатори конкурсу - представники Конференції ректорів академічних польських шкіл (KRASP) та Освітнього фонду "Perspektywy".
Конкурс "Interstudent" створений для іноземних студентів, які навчаються в державних і недержавних польських вищих навчальних закладах за програмами ліценціату (бакалаврату), магістратури та аспірантури (пол. докторантури, PhD), як польською, так і іноземною мовою.
Серед умов- активність в локальному студентському середовищі (культурна, соціальна, екологічна, спортивна, діяльність на користь мультикультурност), високі результати у навчанні та участь у цікавих дослідницьких проектах.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі