Українцям розповіли про переваги яхтингу та школу шкіперів

14/07/2014

На зустрічі представників Travel Massive (об'єднання представників тревел-індустрії 34 міст світу), яка відбулася в Києві 11 липня, фахівці вітчизняної тревел індустрії дізналися про "фішки" подорож на яхті, нюанси її організації, а також яхтові школи, на той випадок, якщо людина захоче сама керувати яхтою, не бути залежним від найманого шкіпера та заощадити.

Щодо навчання капітанів яхт, за словами співвласника яхтового агентства I love to travel та мандрівника Сергія Толокунського, стандартна програма навчання складається з:
- теоритичного курсу (тривалість близько двох місяців);
- практики (близько двох тижнів);
- іспиту капітану-інструктуру;
- отримання міжнародного сертифікату ISSA Inshore Skipper та прав яхтового шкіпера Boat Skipper.

Сертифікат яхтового шкіпера дають його власнику право керувати власною або орендованою яхтою довжиною до 24 м у будь-якій частині світу.

Вартість навчання (теорія та практика) - 500-600 євро, іспита в екзаменаційному центру при хорватському Міністерстві моря, туризму та транспорту та сертифіката - 250-300 євро.

Одна з київських шкіл пропонує інтенсивний курс IYT Bareboat Skipper (Міжнародний диплом яхтового Капітана), яка включає практика в Києві, морську практику, теорію і сертифікат. Вартість курсу 1200 євро. Окрім Києва, столичні школи пропонують пройти практику в інших містах України з виходом в акваторію Чорного моря та басейн річки Дніпро.

Також спікери Ольга Ларіна та Ірина Примак розкрили секрети ефективного SMM-просування туристичного продукту та роль вражень в індустрії гостинності.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі