Українцям пропонують проявити своє розуміння Майдану

28/02/2014

1 березня о 10:00 біля станції метро "Золоті ворота" громадська неполітична група "Прояви Майдан/Reveal Maidan" розпочне однойменний проект, головна мета якого відновлення та оновлення головної площі країни в її архітектурному контексті.

У перший день весни активісти долучаться до громадської ініціативи “Общегородская толока”. Дану акцію підтримали понад 17000 українців.

"Для когось Майдан - це місце, де можна випити гарячого чаю, смачно перекусити; для когось - барикади, які перекрили центр столиці. Хтось приходить на Майдан надихнутися і творити: фотографувати, малювати, вирізати, співати, танцювати... Для інших - можливість висловлювати свої думки, бути чесним перед собою і світом, метод впливу на політиків, паросток Нової Країни. На жаль, для когось - це все ще "екстреміське" збіговисько. Різні думки, різний світогляд, цінності, сприйняття - на нас впливає оточення, книги, батьки. Але ми хочемо звернутись до всіх: "Що для вас Майдан?" - так коментують свою ініціативу представники групи "Прояви Майдан/Reveal Maidan".

Проект реалізовуватиметься в три етапи:

1. Прибирання, яке розпочнеться 1 березня й триватиме 7 днів. Головною особливістю буде сортування сміття в кольорові пакети.

2. Відновлення деяких об'єктів, які було пошкоджено під час тримісячного протистояння на Майдані.

3. Конкурси, зокрема, на найцікавіші та найзмістовніші ідеї оновлення серця країни та розробку ідеї меморіалу для Небесної сотні.

За додатковою інформаціє про діяльність та майбутні плани групи "Прояви Майдан/Reveal Maidan" можна звертатися до Ірини Тіщенко: тел.099-130-15-93.

    

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі