Українцям показали, як за допомогою Google+ можна контролювати діяльність влади

26/06/2014

Під час конференції "Сила єдності", яка 23-24 червня відбулася в Чернігові за ініціативи місцевої громадської організації "АХАЛАР", голова Херсонського обласного благодійного фонду "Об’єднання" Юрій Антощук показав українцям, як за допомогою інструментів Гугл+ можна контролювати органи місцевої влади у контексті бюджетних витрат.

"Проект "Херсонська мапа округів" був ініційований восени 2013 року депутатом Херсонської міськради, директором комунального підприємства "Херсонський міськводоканал" Ігорем Козаковим, який наш Фонд вирішив підтримати.

В основі проекту - намір сформувати цивілізовані відносини між владою та громадою Херсона задля розвитку міста, максимально відкрито та системно інформувати громадськість про бюджетні витрати на комунальне господарство Херсона у розрізі його мажоритарних округів", - коментує Юрій.

Мапа була створена на платформі  Google Maps Engine public data program. До речі, фонд "Об'єднання" стала першою українською громадською організацією, яка приєдналася до програми Google Maps Engine public data program.

За словами Юрія, кожен громадський активіст може скористатися зазначеним Гугл+ інструментом для створення своєї власної мапи. Найбільш трудоємний процес - це збір інформації щодо певної проблеми для її подальшої візуалізації на мапі.

Окрім Google Maps Engine public data program, Юрій також познайомив учасників конференції з інструментом Tour Builder.

"Можна створити (розмістити) свій власний маршрут, який вже здійснився із зазначенням об'єктів та фото, а також детальним описанням згаданих місць. Інформацію можна завантажувати як з пошукових систем, так і завантажувати свої", - пояснив Юрій. За його словами, даний інструмент може стати у нагоді як для індивідуальних туристів, так і туристичних агенцій, туроператорів, управлінь з питань туризму, культури в органах державної влади.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі