Українці вирушають у поетичний тур Європою

07/10/2015

9-15 жовтня українські письменники, філософи, інтелектуали, лідери громадських думок вирушають у поетичний тур Європою, організований Міжнародною літературною корпорацією MERIDIAN CZERNOWITZ разом з мережею Global Ukrainians.

Mета туру - боротьба проти пропаганди та неправдивої інформації про актуальні події в України через поширення української літератури та культури в Європі.

Учасниками туру стануть Ірена Карпа (письменниця, журналіст та  музикант), Ігор Померанцев (письменник, публіцист, працює на радіо "Свобода"), Катерина Бабкіна (письменниця, сценарист, куратор культурних проектів, публіцист)

"Війна посеред культури та культура серед війни" - наскрізна тема усіх подій поетичного туру, який охопить 4 міста:    

9-10 жовтня 2015 року — Мец (Франція);

12 жовтня — Париж (Франція);

14 жовтня — Брюссель (Бельгія);

15 жовтня — Люксембург.

Літературні читання, інтелектуальні дискусії та неформальна комунікація з авторами та медіаторами подій спрямовані на те, щоб продемонструвати Європі, що Україна — мирна європейська країна з багатою історією та розвиненою культурою, країна з блискучим інтелектом.

"Дуже сподіваюся, що гості туру привезуть із собою особливу частинку України, спровокують гордість українців та вмотивують іноземців приїжджати до нашої країни частіше і відкривати для себе нові скарби нашої землі", — зазначила Анна Яворська, член мережі Global Ukrainians.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі